Przeglądy ostrzeżeń Balancia Przegląd sytuacji Doświadczenia Test

Twój adres e-mail (wymagany)

Eco Slim (znany również jako Ecoslim) jest zalecany jako naturalny środek oparty na czystych naturalnych składnikach. Pierwotnie produkowany w Rosji, od pewnego czasu jest dostępny w innych krajach. Eco Slim jest sprzedawana na rynku rosyjskim od dłuższego czasu w postaci tabletek musujących, chociaż wygląd produktu zmienił się kilkakrotnie. Pojęcie to zmieniło się jednak również od momentu wejścia na rynek niemiecki. Dawne rosyjskie tabletki musujące mają teraz dostarczyć nowe obcasy w postaci kropli. Przyczyny tej zmiany można jedynie spekulować.

Jak to zwykle ma miejsce w tej branży, dostawcy Eco Slim pracują nad raportami z doświadczenia i historiami sukcesów, aby przekonać nowych użytkowników o efektywności ich produktów. Niestety jednak w naszych badaniach musieliśmy się przekonać do tego testu: te doświadczenia i sukcesy to tylko bajki.

Dzięki prostemu wyszukiwaniu zdjęć w Google szybko staje się jasne, że przed i po zdjęciach wyświetlanych na Eco Slim były już używane przez różnych innych dostawców tabletek odchudzających. Tylko nazwa, wiek i historia ulegają nieznacznej zmianie – a nowy raport z doświadczeń jest gotowy.

W sumie: nie jest to doskonały sposób na angielski.

Eco Slim jest sprzedawana na rynku rosyjskim od dłuższego czasu. Nie w kroplach, jak w Niemczech, ale jako tabletki musujące.

Dziwne jest, że wzornictwo produktu ulegało częstym zmianom. Sprzedawcy pigułek diety stosują tę strategię polegającą na częstych zmianach wzorów produktów i nazw produktów, aby sprzedawać “stare wino w nowych butelkach”. Na przykład, jeśli pigułki dietetyczne nie cieszą się dobrą reputacją z powodu podejrzanych podstępów w sprzedaży, rozdarcia spowodowanego abonamentem lub silnych skutków ubocznych, ten sam produkt po pewnym czasie po prostu pojawia się z nową nazwą – a kasy chorych ponownie dzwonią.

Eco Slim jest oferowany jako naturalny spalacz tłuszczu. Twierdzenie, że czysto naturalne składniki mają wiązać tłuszcze w organizmie, stymulować przemianę materii, a nawet zapewnić stabilny poziom cukru we krwi. Wymienione składniki są następujące:

Główny składnik chitozanu, w szczególności, znajduje się w wielu odchudzanie produktów i jest bardzo często chwalony jako naturalny cud uzdrowienie dla utraty wagi. Jest on również obecny w wielu produktach, które zostały przetestowane tutaj. Jego skuteczność nie została jednak jeszcze jednak udowodniona. Przede wszystkim wątpliwe jest dla nas, czy chitozan w postaci płynnej jest skuteczny, ponieważ występuje tylko jako błonnik pokarmowy w postaci stałej. Tutaj powinny dzwonić wszystkie dzwonki alarmowe.

Obiecuje się, że chitozan pomaga wiązać tłuszcze w jelitach, dzięki czemu są one natychmiast wydalane bez objazdów. Pomysł, który kryje się za nią, wydaje się być dla wielu przekonywujący, aby rynek takich “tłuszczowych” produktów był na pewno obecny.

Stosowany ekstrakt z alg jest uznawany za wiążący ciecze. Można założyć, że woda w organizmie jest związana i wydalana, co oczywiście może również przyczynić się do utraty masy ciała, ale nie powoduje zaniku pożądanego tłuszczu.

Kwas mukinowy jest stosowany głównie jako wzmacniacz smaku w produktach gotowych. Bardzo wątpliwe jest, czy ma on działanie spalające tłuszcze.

Chociaż rzeczywiście udowodniono, że spożycie karnityny może nieznacznie zwiększyć tzw.”spalanie tłuszczu”, nie jest to jedyna rzecz, która może pomóc schudnąć. Utrata masy ciała jest możliwa tylko w połączeniu z rozsądną zmianą diety i regularnymi ćwiczeniami fizycznymi. Pytanie tylko, czy karnityna jest naprawdę tak pomocna w osiągnięciu pożądanego celu….

Ekstrakt z Guarany znany jest nam głównie z orzeźwiającego działania, zawiera kofeinę, która jest znana z uwagi na efekt przyciągający uwagę i stymulujący. Nie jest jasne, czy rzeczywiście może to pomóc w spalaniu tłuszczu.

Jamajski tymianek jest krewnym znanego nam tymianku. Posiada wiele przydatnych właściwości, w tym jest stosowany w chorobach układu oddechowego. Nie udało nam się jednak znaleźć żadnego wpływu na utratę masy ciała, który został mu przypisany.

Na koniec witaminy z grupy B. Wszystkie te substancje znajdują się w roślinnej lub zwierzęcej żywności. Ich rola w Eco Slim jest wątpliwa, podobnie jak ich sposób działania w zakresie spalania tłuszczu. Naszym zdaniem, witaminy każdego rodzaju powinny być spożywane wyłącznie poprzez zdrową, zbilansowaną dietę.

Według informacji producenta, 35 kropli preparatu należy rozpuścić i wypić dwa razy dziennie w szklance wody.

Niestety, nie jest jasne, ile zastosowań wystarczy do zastosowania butelki.

W asortymencie

Eco Slim

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Przeglądy ostrzeżeń Balancia Przegląd sytuacji Doświadczenia Test"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*